ilustracni fotografie MAMAvolba

Vyhlašujeme pátrání! Hledají se nejlepší výrobky pro děti a rodiče

Vy jste ti nejzkušenější: rodiče, kteří ví a rozhodnou. Vybert

e sami nejlepší výrobky pro děti a rodiče ve spotřebitelské anketě MAMAvolba za rok 2020. Hlasujte na www.mamavolba.cz/anketa až do 22. dubna a získejte ceny za více než 50 tisíc.

MAMA VOLBA_gold

A navíc pro vás máme nachystané i výrobky od přihlášených značek – zapojilo se jich 55, je rozhodně z čeho vybírat.

Aby pro vás bylo udělení hlasů ještě přitažlivější, připravili jsme pro vás s partnery řadu cen, které vám doručíme díky našemu partnerovi – Zásilkovně. Ta spolehlivě doručuje na pobočku, která je vám nejblíže, tam si výhry můžete vyzvednout. A jaké na vás čekají?

produkty

Poslechněte si:

Parfém Herstory Love Inspires od Avonu- Máme pro vás 3 parfémy

Vaši osobitost perfektně podtrhne vůně Herstory Love Inspires od AVONU, inspirovaná životními příběhy. Jsou to příběhy lásky k sobě samotné, kdy je třeba pochopit, že mít sebe samu na prvním místě není sobeckost, ale je to nezbytné.

Vitamíny Collagen+11 by Anna Brandejs- Máme jich pro vás 5 za 1770 Kč

Zdokonalte svou pleť, vyhlaďte vrásky, rozjasněte a zjemněte tváře i zevnitř s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými CeramosidyTM. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs, protože na trhu nenašla nic, co by uspokojilo její náročné požadavky.

Batohy Upbeat American Tourister – Připravené jsou 3 barevné kusy za 890 Kč

Látkový batoh Upbeat má ergonomické popruhy, speciální úložný prostor na láhev i poutka na tužky. Prodává Samsonite Fashion Arena Prague Outlet. Užijte si své letní výlety za ještě lepší cenu.

Slim Pasta – 5 balíčků produktů v hodnotě 500 Kč

Nízkokalorické konjakové přílohy Slim Pasta odlehčí váš jídelníček. Konjakové těstoviny nejrůznějších tvarů či rýži oceníte, když se snažíte zdravě stravovat, případně máte alergii či intoleranci na potraviny.

Heliocare – 5 balíčků po dvou produktech

Získejte španělskou sluneční dermokosmetiku HELIOCARE, jejíž tváří je tenista Rafael Nadal i české beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková. Těšit se můžete na produkty z oranžové řady HELIOCARE Advanced, které vás ochrání před komplexním spektrem slunečního záření (UVA, UVB, IR-A i viditelnému světlu).

KetoMix – 5 balíčků dobrot, každý za 1000 Kč

KetoMix zpestří váš každodenní režim – vychutnejte si třeba chipsy, sušená masa, kaše, pečivo či tyčinky – vždy plné proteinů a bez chemických přísad. Zasytí vás a dodají vám minerální látky, vitamíny i vlákninu.

Foreo Luna – 5 různých kousků v minimální hodnotě 2499 Kč

Foreo je tak populární, protože funguje! Masážní a čisticí přístroj na obličej LUNA od Foreo poskytuje hloubkové a efektivní čištění obličeje pro nádhernou, zářivou pleť. Stačí minuta a zbavíte se odumřelých kožních buněk, mazu a nečistot.

Dvoufázové noční regenerační sérum Yves Rocher – Máme pro vás 5 péčí v hodnotě 1190 Kč

Sérum z prémiové řady Anti-Age Globaleliminuje všechny známky stárnutí na povrchu pleti a zároveň proniká do hloubky pokožky, kde chrání její buněčné dědictví.

KRONIKA – rodinných tradic, svátků a radostí – 3 knížky od Smart Press

Zaznamenávejte si své vlastní rodinné tradice, významné dny a svátky, oslavy a rituály, ale i rodinné recepty a vzpomínky svých blízkých. Upevníte rodinné vazby a stvoříte si svůj rodinný poklad pro další generace.

Svobodná hra – 3 knížky od Smart Press

Jedinečná kniha o dětech a rodičích, o rozvíjení kreativity, pohybu a sociálních i kognitivních dovedností, o svobodné hře. Děti potřebují každý den svobodný prostor a čas si hrát. Každé jinak. Svobodná hra má tajemství, učí děti právě to, co potřebují.

Vaříme s dětmi pro děti – 3 knížky od Smart Press

Kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším náčiním.

Tradinář – 3 knížky od Smart Press

Vytvářejte si své vlastní rodinné rituály a tradice. Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad – jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout?

Zahrada žije –  3 knížky od Smart Press

Kniha ukazuje, proč je zahrada úžasné místo k hraní i objevování a jak si ji co nejvíce užít společně s dětmi a celou rodinou. Spousta autorčiných krásných fotografií z pestrého roku s dětmi na zahradě, návodné postupy a půvabné ilustrace.

Vouchery od Mixitu – Připravených je 5 v hodnotě 250 Kč

Už vás nebaví běžné příchutě müsli? Namíchejte si své vlastní. Přidejte k tomu dobré kaše, oříšky, mrazem sušené ovoce, oříšková másla, čokolády nebo tyčinky a další zdravé pochutiny, na kterých si snadno vypěstujete závislost.

Hlasování ve spotřebitelské anketě MAMAvolba za rok 2020 probíhá až do 22. dubna. Vybírat to nejlepší můžete v následujících kategoriích: Výživa, Přebalování, Pro maminku, Kosmetika, Péče o dítě a Hračky.

loga