Vlastní potisky na tričko jako originální dárek

Chcete sobě nebo druhému udělat radost originálním dárkem? Stačí mít nápad na vtipnou hlášku, pěknou fotografii nebo svou vlastní tvorbu a je z půlky hotovo. Potisky na tričko jsou oblíbenou volbou a kreativitě se v tomto případě meze nekladou.

Vlastní potisk, fotka, obrázek

Spousta stránek nabízí široký výběr svých vlastních potisků, které si můžete nechat na oblečení dát nebo z nich čerpat inspiraci. Mnohem osobitější je však zapojit svou vlastní kreativitu. Můžete pro přátele vyrobit vtipná trička k narozeninám, která jim budou připomínat společně strávené chvilky.

Použít můžete slogan, který vás spojuje. Každého určitě potěší i společná fotografie. No a pokud jste umělecky založení, můžete toho využít a jako motiv použít svou vlastní tvorbu. Vyrobit si tak můžete svůj originální merch. Nemusíte se však omezit pouze na trička. Hrnky, tašky nebo například mikina s vlastním potiskem udělají stejně velkou radost.

Trička pro páry i pro těhotné

Populárními se staly v poslední době především trička pro páry. Jsou vtipná a jedinečným způsobem můžete dát ostatním najevo, že k sobě s partnerem patříte. Na výběr je ze spousty takových potisků. Nemusí se ale jednat jen o vaši drahou polovičku. Vtipná trička se vyrábějí i pro děti, tatínky, maminky, prarodiče, přátele nebo kolegy v práci.

Krásným dárkem jsou také těhotenská trička s potiskem na bříšku. Nejen, že vypadají moc hezky, ale můžete je využít k neotřelému oznámení velké noviny rodině a přátelům.

Jak si vytvořit vlastní potisk

Jak si vytvořit svůj vlastní potisk? Na internetu existuje hned několik osvědčených stránek, které udělají vše za vás. Stačí vybrat velikost, barvu a motiv a mnohdy je hotovo hned do druhého dne. Stejně tak vám poradí, jak se o tričko následně starat, aby potisk vydržel co nejdéle.

A pokud jste zruční, dá se takové tričko vyrobit i z pohodlí domova s pomocí nažehlovacího papíru a tiskárny.