Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil jako originální dárek

Možná jste už o něm slyšeli, nebo jej i viděli. Vlastní kryty na mobil jsou teď IN. Kam jinam, než právě na telefon, který máte stále s sebou, umístit motivační motto, něco co vyjadřuje Váš názor, postoj, nebo vzpomínku, Vašeho miláčka, domácího mazlíčka či děti a vnoučata. Díky speciálnímu krytu budete mít nejen toto vše stále na očích, ale i chráněný telefon.

Typů vlastních krytů je několik. Každý má své pro a proti a každému vyhovuje spíše něco jiného. Existují levné vlastní kryty i prémiové a někteří prodejci i ty levné prodávají s prémiovou cenovkou. Levné vlastní kryty jsou většinou pružné a obsahují hliníkový plát, který je potištěn. I tento levný vlastní kryt může být kvalitní, protože je nejméně pracný na výrobu.

Kryt na mobil

Typy vlastních krytů na mobil

Dražší jsou prémiové kryty s tvrzeným sklem, kde je potisk na vnitřní straně skla, takže se nepoškrábe a působí opravdu luxusně. Asi nejnáročnější na zvládnutí technologie a výrobu jsou pevné kryty ze směsi polykarbonátu a polyamidových vláken, které jsou nesmírně odolné, jsou potištěny ze všech stran a potisk je téměř nezničitelný.

Tyto jedinečné kryty s potisknutelnou plochou celého viditelného povrchu, tedy i bočních stran až k okraji displeje jsou vypalovány při 200°C, takže se inkoust doslova vpije do krytu. Inkoust nemusí obsahovat žádné toxické přídavky na vytvrzení a odolnost jako u solventní inkousty a přesto vydrží více. Vlastní kryty na mobil s celopotiskem však nabízí pouze pár výrobců. Ne každý tuto technologii totiž dokonale zvládá.

Jak vytvořit dokonalý vlastní kryt

Když budete vybírat fotku, kterou chcete na kryt použít, dejte si pozor, aby byla dost ostrá a kvalitní. Navíc čím jsou barvy jasnější a kontrastnější, tím kryt bude vypadat lépe.

V online designeru většinou můžete snadno nahrát vlastní fotografii a hned vidíte, jak bude kryt asi vypadat. Snažte se fotografii roztáhnout až do okrajů, ale příliš ji nedeformujte, ať nejsou postavy a obličeje příliš roztažené. Dávejte si také pozor na výřezy na fotoaparát, aby třeba Vaše dítko nemělo místo hlavy čočku fotoaparátu. V lepších obchodech Vám s návrhem zdarma pomůže grafik, když už nevíte jak dál.

Jelikož se jedná o zboží vyrobené na zakázku, nebude možné již vyrobený kryt vrátit, takže vybírejte pečlivě, kdo Vám jej má vyrobit. Na trhu je mnoho prodejců, někteří jen přeprodávají, jiní nemají dostatek zkušeností a praxe nebo kvalitní technologii. Pak jsou i obchody, kde Vám na Váš vlastní kryt hodí svoje vlastní logo, to prostě nechcete.

Na webu mobilni-doplnky.cz mají výběr z několika typů vlastních krytů, od prémiových až po levné a kvalitní. Vlastní kryty na mobil vyrábějí na profesionálních zařízeních a hlavně mají certifikovaný a zdravotně nezávadný inkoust, což mnoho prodejců říct nemůže. Mají za sebou tisíce vyrobených vlastních krytů a jsou jedni z prvních, kdo je začal v ČR nabízet, takže léty ověřená kvalita, které odpovídá i hodnocení zákazníků. Hlavně Vám kryt zašlou již v dárkové krabičce a jejich logo naleznete maximálně na faktuře. Navíc disponují i jiným příslušenstvím, takže si můžete rovnou dokoupit tvrzené sklo, držák do auta, sportovní pouzdro na běhání, držák na kolo nebo skvělou selfie tyč se stabilizátorem.