Slevmi

Recenze Cashback portálu Slevmi

Vůbec nejmladší z cashbackových portálů v České republice Slevmi.cz má za sebou první rok fungování a během této krátké doby získal mezi uživateli značnou oblibu. Je to nejen díky maximální cashback odměně, které dosahuje až 39% z ceny nákupu, ale hlavně kvůli nadstandardním podmínkám u téměř všech zapojených obchodů.

Se Slevmi.cz tak ve více než 350 spolupracujících obchodech získáte tu nejvyšší možnou odměnu a k tomu můžete využít jeho slevové kódy a slevové akce.

Jak Slevmi cashback funguje?

Abyste mohli začít získávat odměny za své nákupy tak se v první řadě musíte zaregistrovat. Registrace je jednoduchá a dá se provést pomocí Google účtu nebo pomocí Facebook účtu – nemáte-li ani jedno, tak si vystačíte s emailovou adresou.

Po registraci si můžete buď prohlédnout aktuální slevové akce přímo na hlavní stránce a využít akčních nabídek eShopů nebo se podívat na seznam spolupracujících obchodů a vybrat si ten váš oblíbený.

Zásadní podmínkou pro získání odměny za nákup je, že se do obchodu musíte prokliknout z portálu Slevmi.cz. Jinak totiž Slevmi nemá šanci zjistit, že jste v obchodu nakoupili a vy tak na odměnu nemáte nárok.

Je jedno, zda se do obchodu prokliknete z nějaké akční nabídky nebo z detailu obchodu. A pozor – na Slevmi najdete také obchody, které cashback nenabízejí, ale Slevmi je na webu má, kvůli jejich slevovým akcím – typickým příkladem je například Electro World slevový kupón

Cashback Slevmi

Po prokliknutí do obchodu nakupujete úplně stejně jako vždy. Celý nákup se liší opravdu jen tím že začínáte na Slevmi.cz. Maximálně můžete oproti normálnímu nákupu ještě využít slevový kupón zkopírovaný ze Slevmi.cz.

Po zaplacení vám většinou do pár hodin přijde email s potvrzením odměny. Slevmi.cz váš nákup zaregistrovalo a vám vzniká nárok na odměnu. Kolik přesně odměna dělá, záleží na podmínkách eShopu – většinou se pohybuje kolem 5 až 10% ale jsou i eShopy kde lze získat i 15% nebo 20% až do již zmíněné maximální provize 39%.

Kdy se cashback nejvíce vyplatí?

Využít cashback od Slevmi má největší efekt, pokud se chystáte nakupit nějakou drahou věc. Tedy zboží v řádu desítek tisíc. Typicky se jedná o nákupy nábytku, výpočetní techniky nebo velkých domácích spotřebičů – my pro účely ukázky nákupu se Slevmi zvolíme např. novou americkou ledničku, která na eShopu OKAY elektro stojí po slevě necelých 39.000 Kč.

Jak tedy probíhá nákup se Slevmi?

  • Na Slevmi.cz najdete obchod OKAY elektro
  • Podíváte se do detailu obchodu a zjistíte, jestli zrovna nenabízí nějaký OKAY slevový kupón – pokud ano, zkopírujete si ho (v prosinci mělo např. OKAY ve výprodeji několik amerických lednic a slevový kupón na 10% dolů)
  • přes tlačítko „nakoupit zde“ se prokliknete do obchodu
  • nakoupíte jako obvykle
  • nezapomenete v košíku použít zkopírovaný slevový kupón
  • a zaplatíte

Kromě okamžité úspory díky slevovému kupónu ve výši 10 %, tedy 3.900 Kč, vám pak Slevmi za váš nákup připíše odměnu na váš uživatelský účet dle nakoupeného zboží a podmínek eShopu OKAY. V tomto případě jde o další 3% dolů, tedy 1.170 Kč.

Celkem tak na nákupu ušetříte velmi pěkných 5.070Kč!

Odměnu vám Slevmi.cz připíše na váš uživatelský účet, ale budete muset nějakou dobu počkat, než ji eShop potvrdí – to má jednoduchý důvod. Jako zákazník eShopu máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dní. Pak je potřeba ještě počkat, než někdo na straně eShopu odměnu zkontroluje a potvrdí a nejčastěji za 20 dní po nákupu si můžete již potvrzenou odměnu nechat od Slevmi vyplatit na váš bankovní účet.

Na kolik si za rok se Slevmi cashbackem přijdu?

Příznivci cashbacku, kteří jej využívají pravidelně, dokážou během jednoho roku jen na běžných rodinných nákupech drogerie, kosmetiky a dalšího spotřebního zboží ušetřit průměrně 3.600 Kč, pokud se k tomu ale připočítá např. odměna za nákup dovolené na Bookingu, nebo nákup nábytku nebo jiného vybavení do bytu či domácnosti, tak se odměny mohou šplhat až do desítek tisíc.

Jedno je tedy jasné – když nakupujete online, využijte vždy Slevmi.cz, jinak zbytečně přijdete o pěkných pár tisíc, které vám jinak nikdo nedá.