Projekt retenční nádrže

Chystáte se na zřízení retenční nádrže? To vás čeká série nepříliš zábavných avšak nutných kroků. Jako první si musíte opatřit projektovou dokumentaci od kvalifikovaného projektanta. Tomu pravděpodobně bude předcházet ještě diskuse s odborníkem na téma umístění a celkového využití nádrže. Po obdržení dokumentu musíte získat povolení od úřadů. To se řídí vždy lokálními pravidly. Jakmile toto vše máte – a obstarávání toho může zabrat měsíce – můžete se pustit do nákupu nádrže.

Takový projektant obvykle bývá zakázkami přeplněn, tudíž můžete čekat poměrně dlouho, než si na vás udělá čas. Snad jediná firma na trhu, která je schopná odbavovat zákazníky v řádech dnů, maximálně týdnů, je plzeňská ZAKRA. Ta ovšem kromě projektových dokumentací vyřizuje i úřední povolení a dokáže za vás řídit prakticky celý proces od A do Z. Pokud si chcete ušetřit čas a starosti, pak bychom určitě doporučili zvolit ji.

Začít můžete nezávaznou konzultací zdarma, při které s vámi pracovník ZAKRY projde veškeré podrobnosti daného projektu, zodpoví vaše dotazy a ukáže vám, co všechno vás čeká a nemine. Ozvěte se ještě dnes a uvidíte sami, že nebudete litovat. Retenční nádrž a její pořízení nikdy nebylo jednodušší.