Invio Double

Ohřívače mléka pro kojence

Ta tam je doba, kdy se kojenecké mléko a pokrmy pro miminka připravovaly ohříváním kojenecké lahve v plechovém hrníčku. Zda má pokrm správnou teplotu pak většina maminek kontrolovala přiložením lahve na tvář. Ta doba je už dávno pryč a dnes si můžete nechat připravit pokrm na správnou teplotu stisknutím jednoho tlačítka.

Představujeme vám dvě řešení od společnosti TrueLife, které by mohly být pro vás inspirací. Připraví totiž pokrm ohřevem na správnou teplotu a je skvělé, že TrueLife dokonce myslí i na rodiče, kteří mají doma dvojčátka. Jejich ohřívačka totiž zvládne najednou ohřát kojenecké mléko nebo pokrm hned ve dvou kojeneckých lahvích naráz.

Produktové tipy

Invio BW Single, ohřívač mateřského mléka a dětských příkrmů

Invio BW Single ohřívá mateřské mléko nebo příkrm v kojenecké láhvi rovnoměrně, díky cirkulaci ohřevu v pravidelných intervalech udržuje neustále nastavenou konstantní teplotu. Je vhodný pro všechny typy kojeneckých lahví a můžete si ho vzít i na cesty, protože v tašce nezabírá tolik místa. Jeho výhodou je provoz na elektřinu ze zásuvky, ale i možnost připojení na napájecí zásuvku v autě.

Ohřívač se snadno skládá i ovládá. Lahev umístíte do bezpečnostního košíku a vložíte do ohřívače, který jednoduše naplníte a zvolíte preferované nastavení. Buď nastavíte požadovanou teplotu pomocí otočného knoflíku, nebo využijete přednastavených režimů. Tlačítko lahve spustí ohřev na 40 °C, tlačítko hrnce na 70 °C. Po dosažení nastavené teploty se ohřívač automaticky vypne. Nebo díky funkci Keep Warm udržuje mléko při správné teplotě, a máte tak krmení připravené kdykoli ho potřebujete.

Invio Single
Invio Single

Invio BW Double, ohřívač mateřského mléka a dětských příkrmů pro dvojčata

Pro tento ohřívač platí vše, co bylo uvedeno pro variantu Single. V tomto ohřívači Invio BW Double můžete najednou ohřát dvě kojenecké lahve. Tuto možnost oceníte zejména jako maminka dvojčat, v případě, že je potřeba nakrmit obě děti zároveň. Je ale známo, že dvojčata se příliš často sladit nechtějí. Takže pokud zrovna jedno z dětí spí, můžete ohřát obě lahve a jednu nechat v ohřívači, kde se o správnou teplotu mléka postará funkce udržování teploty Keep Warm na hodnotě 37 °C. Ušetříte tak spoustu času, a až se druhý junior nebo juniorka probudí, můžete začít ihned krmit.

A ještě něco navíc pro úsporu času. Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů ohřívač disponuje i funkcí sterilizace. Nemusíte tedy pořizovat další přístroje, abyste udrželi lahvičky a dudlíky vašeho miminka v čistotě. Mód sterilizace zvolíte trojím stisknutím tlačítka na ovládacím panelu. Výši teploty v lahvičkách si dle potřeby můžete upravit pomocí tlačítek + a – na ovládacím panelu.

Invio Double
Invio Double

Kam pro ně?

Pokud chcete získat podrobnější údaje a nechat si doporučit vhodné ohřívače, podívejte se na e-shop Electro World. Zde najdete i další sortiment související s péčí o malé děti, jako jsou například bezkontaktní teploměry, např. Orava LY-168 nebo dětské chůvičky, např. Baby BBM 7030. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 19 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé vybrané zboží lze nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, tak o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Electro World je dostupný ve všech regionech České republiky a po spojení s K+B Expert tak budou mít zákazníci k dispozici celkem 40 prodejen.