fotokniha

Maminky, vyrobte si z fotek fotoknihu!

Chytrý telefon už má asi každý a všichni s ním také fotíme. Máte fotky svých dětí v mobilu? Nenechávejte je tam, udělejte z nich fotoknihu!

Víte o tom, že existuje aplikace, ve které je výroba fotoknih opravdu jednoduchá? K vytvoření fotoknihy potřebujete jen fotky v mobilu nebo v počítači a internet.

Do takové fotoknihy můžete vkládat nejen fotky, ale i texty a různé ozdůbky, které najdete v šabloně aplikace. Fotokniha nakonec budí tak profesionální dojem, že si budou všichni myslet, že jste ji zakoupila v knihkupectví. HappyFoto nabízí oproti konkurenčním fotoslužbám velkou výhodou v tom, že si knihu můžete rozpracovat například ve svém telefonu, potom uložit zdarma do cloudu a později pokračovat třeba v počítači nebo na tabletu. To zatím nikdo jiný v České republice neumí. Aplikace navíc funguje na všech zařízeních, nezáleží jí na značce ani na systému.

fotokniha 2

Jestli ještě žádnou fotoknihu nemáte, vřele vám doporučujeme vyzkoušet právě tuto. Vsadíme se, že budete mít z hotové fotoknihy radost nejen vy, ale každý, komu ji ukážete. Stačí jen pár kliknutí, zaplatit kartou a pak už jen čekat na pošťáka, který vám ji přinese až domů. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.