mamavolba 2020 to nejlepsi obrazky

Maminky vybraly to nejlepší pro své děti aneb MAMAvolba zná vítěze

Druhý ročník ankety MAMAvolba zná své vítěze. Do hlasování o nejlepší hračky, příkrmy, ale také třeba kosmetiku nebo dudlíky pro své miláčky se zapojily tisíce českých rodičů. Finální výsledky jsou nyní k dispozici a mohou při vybírání pomoct i ostatním.

Anketa MAMAvolba proběhla poprvé v loňském roce. Díky hojné účasti v hlasování a velkému úspěchu se tak organizátoři rozhodli projekt zopakovat. Maminky, tatínkové, babičky, ale i dědečkové či tetičky z celé republiky mohli celkem ve 23 kategoriích od plenek přes hračky až po kojenecká mléka hlasovat o svých nejoblíbenějších produktech, které se jim v roce 2020 osvědčili.

Celkem do ankety přišlo přes 52 tisíc hlasů, z nichž nejvíce putovalo do kategorie Výživa.

I přes ohromný počet hlasů byla některá výsledná místa velmi těsná. V kategorii Nejlepší hračka pro větší děti byl rozdíl mezi prvním a druhým místem pouhých 6 hlasů. Stejný počet dělil první od druhého místa v kategorii Nejlepší dětská výživa a 6 hlasů byl rozdíl i mezi druhým a třetím místem v kategorii Nejlepší plenky. Rozhoduje tak každý hlas!

„Sama vím, jak málo času rodiče mají, obzvlášť v této složité době, proto moc děkuji všem, kteří si našli chvilku na hlasování. O to víc mě navíc těší, že maminky poctivě vyplňovaly i rozšířený formulář, aby vepsaly i svoje názory na výrobky. Moc děkuji všem rodičům, bez vás by takhle anketa nebyla tím, čím je,“ řekla zakladatelka a organizátorka ankety Michaela Švestková Červená. „Prozradím vám ale ještě, že bude rozhodovat navíc i porota složená z týmu MAMAvolby a ambasadorek o svých oblíbencích, brzy zveřejníme výsledky,“ doplnila.

Pořadatelé pak hlasující náležitě odměnili. Celkem 112 z nich vylosovali, aby je obdarovali hodnotnými cenami. Pro 56 z nich si připravili nominované produkty a dalších 56 jich obdrží dárky od partnerů. Jestliže jste hlasovali, podívejte se na seznam šťastlivců a zkontrolujte si e-mail, abyste o svou odměnu náhodou nepřišli.

Celkem se do soutěže se svými produkty zapojilo 58 značek. Velké oblibě se ale podobně jako loňský rok těšily některé stálice, například produkty od značek Bi-Oil, Phillips Avent, dm nebo HiPP. Do vítězného výběru se však dostalo i mnoho dalších. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout a inspirovat se jimi zde.