Kontakt

Pořadatelem ankety je společnost Tarsago.

  • Tarsago Česká republika
    V Celnici 1031/4
    Praha 1
    110 00
  • IČ: 24711748
  • DIČ: CZ24711748

 

REDAKCE: 

SMG_9817Jitka Skalická 

Jitka je máma dvou neposedných dětí, která odpočívá při práci na „volné noze“. Je patronkou projektu Česká máma a také  blogů a diskusí  v projektu  ZENY s.r.o. Zajímá jí nejen vše kolem dětí, podané jasně a srozumitelně, ale také kolem jejich maminek (to aby se na ně nezapomínalo :-)). 

 

Klára Kotábová 

Klára je maminkou tří dcer a víc, než co jiného, ji 1S9I8831_1 (1)-001baví hledat pravdivé informace, které mohou pomoci s jejich výchovou i zábavou. Pět let byla  šéfredaktorkou časopisu Maminka, dnes je na volné noze. Těší se, že se na těchto stránkách bude pravidelně setkávat i s vámi a řešit, co je pro každou ženu v určitém období života  to nejdůležitější – jak být skvělou mámou. Pojďte se do hledání univerzálního návodu zapojit s námi!

 Martin Macek Cabicar 

Má dceru (jednu). Je to holka. Ženského pohlaví. Protože během jednoho dne zažije víc, než jiní za život, tak o tom píše. Jinak pracuje jako analytik potenciálu oboru, což je povolání, které neexistuje, a tak vlastně nikdo neví, co dělá. Další texty, které vám polechtají bránici najdete na: https://www.facebook.com/mmcabicar. Pro Českou mámu píše své postřehy v sloupku: Jak to vidí ČESKÝ TÁTA.