Kalendář s dortem

Foťte si svoje recepty a udělejte z nich kalendář u HappyFoto!

Už zase budeme sedět doma A vařit. Proč nebýt kreativní a nevytvořit si ze svých fotek kalendář? Spojte příjemné s užitečným! Takový kalendář může být fajn bytový doplněk, vzpomínka nebo dárek pro někoho, s kým rádi vaříte či jíte.

Fotit jídlo je v poslední době vůbec dost in. Fotíte taky? To, co si sami uvaříte, nebo to, co vám kdo naservíruje? Stačí jen pár pěkných fotek a můžete si z nich vyrobit vlastní kalendář!

Nevíte, jak na to? Stačí se podívat na stránky HappyFoto a tam to všechno najdete. Je to lehké jako facka a kromě kalendářů si můžete objednat i fotky, fotoknihy nebo spoustu více či méně užitečných fotodárků, kterými potěšíte sebe či svoje blízké.

Kalendář je ze všech produktů HappyFoto podle nás nejužitečnější. Potřebujete k tomu vlastně jen 13 fotografií: jednu na titulku a pak po jedné na každý ze dvanácti měsíců. Kromě nástěnného si můžete navrhnout a objednat třeba stolní nebo plánovací. U nástěnného si zároveň můžete vybrat z kalendáře digitálně tištěného a z kalendáře deLUXE, který vám tradičně vyvolají na kvalitní fotopapír.

Další výhodou u HappyFoto je, že všechno zvládnete od stolu. Nemusíte kvůli tomu chodit do žádné drogerie ani hledat kamenný krámek fotoslužby a bát se, že bude zavřené. Dokonce ani na poště nemusíte stát frontu. Kalendář si navrhnete ve svém počítači, objednáte jedním kliknutím a pak už jen čekáte na pošťáka a svůj balík do ruky nebo na kurýra.

Přejeme hodně zábavy při výrobě a hodně radosti, až svůj výtvor uvidíte!